• Aasd
  • adfasadf
  • safasfd

Test

¡Hola!

Jmenuji se Lucie a ráda bych se ti před cestou představila.

Nechala jsem se přitom inspirovat písní Davida Reese - 50 cosas sobre mí. Nebude jich padesát, ale stejně čti radši pozorně, bude se ti to hodit ;)

Ve škole jsem neměla ráda fyziku a milovala španělštinu. Od malička bylo mým snem pracovat ve své vlastní kavárně. Ráda sbírám pírka a kameny na pláži. A netrpím. Ráda si někam vyrazím, mám ráda lehce pikantní jídlo a nemám moc ráda překvapení. Nerada nakupuji, a když ano, tak jen rychle. Nerada vstávám brzy a nevadí mi ani mé kruhy pod očima. Už jsem si zvykla, že mě občas neberou vážně. Mám ráda psy i kočky. Chci se naučit hrát na piano. Můj domov bude vždy v Česku. Neskládám písně ani básně. První pusu jsem dostala ve čtrnácti. Pizza s ananasem mě nechává chladnou.

Mám strach z pavouků. Dva roky jsem žila v Ostravě a před tím než umřu, chci navštívit Toskánsko. Navštívila jsem více než 27 zemí a do spousty dalších se chystám. Nejvíc mě lákají ty španělsky mluvící - Mexiko, Guatemala, Peru a tak. Vydáte se na cesty hispánským světem se mnou? Nejdříve ale napište, samozřejmě španělsky, co máme oba rádi.