Podzim plný španělštiny

24.09.2021

Letos na podzim máte možnost vybrat si nejen z klasických kurzů, ale i ze dvou novinek. První z nich je konverzace laděná do barev podzimu a druhou je čtení detektivních příběhů s povídáním. Níže se dozvíš více.

Podzimní konverzace

Podzimní konverzace španělštiny je pro všechny, kteří to se španělštinou aspoň trochu umí. Budeme si povídat o podzimních tématech, ještě se lehce vrátíme k tomu, jaké jste měli léto. Vyzkoušíme pár her i interaktivních cvičení, budeme si hrát se slovy, tvořit věty, číst články a říkat svůj názor. V případě potřeby může být součástí i lehké zopakování gramatiky. Pokud máte chuť udržovat se ve formě, procvičit si svou španělštinu, vyzkoušet si, co všechno už umíte, hrát si i se naučit něco nového, přidejte se k nám každou sudou středu od 18 hodin. Přihlašovat se na jednotlivé lekce můžete zde. Můžete se také přihlásit rovnou i na celý podzimní běh (5 lekcí), stačí to napsat do poznámky a klidně připište i téma, které vás zajímá. Díky.

Pokud se přihlásíte ve dnech od 25.9. do 30.9., získáte navíc slevu 15% na všechny lekce podzimní konverzace, které si dopředu zaplatíte.

Maximální počet účastníků ve skupině jsou 4. Konverzace a její témata budou pro úroveň B1. Začínáme ve středu 6. října.

Čtení detektivních příběhů

Máte rádi detektivky? Mám pro vás hned tři.

Na hodinách si je budeme postupně číst, seznamovat se s novými slovíčky přirozeně a hravě, povídat si a třeba i vymýšlet, jak to asi bude dál :) Lekce se konají každé pondělí od 16.30 a začneme 11. října. Cena za lekci je 129 Kč a je třeba přihlásit se vždy alespoň na dvě. Platba předem minimálně den dopředu. Hodinu vždy doplníme kvízy či křížovkami. Máte se na co těšit ;)

Pojďte si učení užít. Přihlaste se zde. Kurz je vhodný pro úroveň B1.

Těším se na vás ;)