Plním si svůj sen

14.11.2023

Plním si svůj sen

Naše sny můžou být různé....

někoho láká navštívit mayské památky v Mexiku, jiného zatančit si s indiány kolem ohně a někoho dalšího procestovat Patagonii.

Jaký sen máš ty, k jehož splnění ti může pomoci umět španělsky?

Individuální lekce španělštiny ti dají jazykové základy pro tvou cestu a ty tak můžeš začít dělat první krůčky ke splnění svého snu už dnes...

Jedná se o kombinovanou výuku - lekce i studijní materiály jsou vytvářeny tobě přímo na míru, aby ses mohl/a naučit právě to, co potřebuješ a použiješ, aby ti učení dávalo smysl a  mohlo tě bavit.

Během úvodní schůzky si ujasníme, co se potřebuješ pro splnění svého přání naučit, poté ti připravím návrh učebních lekcí. Společně vybereme vhodná témata a já navrhnu potřebnou gramatiku. Články i cvičení ti budou šitá na míru. Budou tě bavit. Slovíčka si budeš opakovat v quizletu a budeme používat i interaktivní cvičení. Počet lekcí závisí na tom, co se chceš naučit, minimální počet lekcí je 10.

Cena je 650 Kč za lekci a máš za ni kombinovanou španělštinu na míru každých 14 dní na zivo online plus domácí úkoly a možnosti písemné konzultace. Budeš mít čas jak na samostudium, tak i prostor procvičit si, co ses naučila, také podporu na cestě s možností dotazů a konzultací.

Speciální cena za 10 lekcí je 5 555 Kč.

Láká tě to a chceš více informací?

Každý splněný sen začíná prvním krokem, udělej ho a domluv si schůzku ;)