Zimní španělská konverzace

02.12.2023

V lednu a únoru otevřou své brány konverzační kurzy španělštiny s tématy zimy a ekologie.

Budeme se věnovat tomu, co nám zima přináší, jak ji vnímáme a trávíme. Společně budeme mít možnost objevovat nové a vzájemně se inspirovat.

Témata, kterých se dotkneme aneb co nás spolu čeká

Součástí zimy je i oslava Silvestra a tak probereme, jak jste slavili ten svůj a také jak se slaví ve světě. 

V prvních dnech nového roku si často dáváme předsevzetí. Co bychom letos rádi vyzkoušeli a do čeho se pustili se dozvíme na jedné z lekcí. Uděláme si i tablero de visión a řekneme, co je důležité pro to, abychom mohli vytrvat a naše nové zvyky se staly součástí našeho života.

Co se týče ekologických témat, budeme se věnovat především obnovitelným zdrojům a udržitelnému životnímu stylu. Jelikož zima nám přináší zpomalení, podíváme se na různá slow odvětví a také koukneme na zoubek často zmiňované udržitelnosti.

Předpoklady pro kurz:

 mírně pokročilí (B1) - tj. časování v přítomnosti máte v malíčku, s minulým časem si také poradíte, umíte mluvit o sobě, vyjádřit nějakým způsobem svůj názor a máte alespoň základní slovní zásobu týkající se výše zmíněných témat

Další praktické informace

Kurz se skládá z osmi lekcí a je možné přihlásit se na celý tím, že ho uhradíte najednou za zvýhodněnou cenu 1990 Kč anebo je možné přihlásit se vždy na jednotlivou lekci do pondělí předcházející úterní lekci za cenu 259 Kč/50 min.

Termín:  úterý 18-18.50 hod (od 16. ledna)

Minimální počet účastníků jsou 2, maximální 4.

Lekce probíhají přes Skype anebo Hangouts.