Quizlet - slovíčka hravě a zdravě

11.11.2020

Znáte aplikaci quizlet? Už jste o ní slyšeli? Je to platforma, kde Vám může Váš učitel, ale i Vy zapisovat slovíčka, které si pak hravou formou opakujete a tak se zcela přirozeně učíte.  Je to skvělý způsob, jak se učit a já bych Vás dnes ráda celým, téměř celým :), programem provedla.

Ze všeho nejdřív Vás čeká klasická část - kartičky. Z jedné strany české slovo, z druhé španělské. Výraz je vždy doplněn i fotkou pro lepší vizuální zapamatování.

V další části máte český výraz včetně obrázku a dole na výběr ze 4 možností. 

Další z možností je učit se slovíčka psát. Máme český výraz spolu s fotografií a Vašim úkolem je napsat španělský ekvivalent.

V další části se učíte naslouchat. Máte zde české slovo a španělský výraz patřící k němu si můžete poslechnout a zapsat.

A až budete mít pocit, že už slovíčka dostatečně umíte, můžete si zkusit test, který se Vám mimochodem pokaždé znovu a znovu originálně namíchá :) Tady je malá ochutnávka:

Pokud test nevyšel podle Vašich představ, nezoufejte, ba právě naopak. Je to příležitost zkusit to ještě jinak, a sice formou hry. A to ne ledajaké! Budete chránit planetu Zemi před padajícími meteority. A to už je pořádná mise! :)

Tak co, líbí? Pak je tady ještě jedna možnost, ale o té už více až na vlastní kůži, až si to rovnou vyzkoušíte :)

Tady je jedna malá ochutnávka celého balíčku:

https://quizlet.com/_90wbmd?x=1jqt&i=1sabjt 

A brzy už pro Vás mám jedno velkééé překvapení!! :)) Sledujte facebook ;)