Užitečné odkazy v Průvodci španělštinou na dovolenou

15.11.2021

V nově připravovaném Průvodci španělštinou na dovolenou najdete i užitečné odkazy. Slouží většinou k rozšíření nebo procvičení slovní zásoby. Jako třeba tady: v restauraci.

Tuto variantu jsem zvolila, neboť jsem do průvodce chtěla dát opravdu jen to nejnutnější. Základ, který je dobré umět. Jako třeba umět si objednat, jak zaplatit atd. Není třeba umět pojmenovat veškeré druhy jídla. Proto vám k těmto dalším slovíčkům pouze ukazuji cestu a nechávám na vás, která z nich vám přijdou zajímavá či potřebná. 

Výhodou videí je také učení se z reálných situací. Pomocí videa máte možnost shlédnout a okoukat, jak v konkrétní situaci mluví rodilí mluvčí. Tento způsob se nejvíce podobá tomu přirozenému, jako kdybychom v konkrétní situaci přímo byli. Umožňuje nám to zažít si ji. Jako třeba zde: objednávání v baru.

Dalším bonusem této varianty je, že máte k dispozici různé zdroje, které si můžete v průběhu učení zkoušet a později pokračovat sledováním videí od lidí či projektů, které vás oslovily a sedí vám.